Rally van de Grensstreek

Introducing The Amazing

Slideshow Addon

Read More

Introducing The Amazing

Slideshow Addon

Read More

Uitslag Rally van de Grensstreek 2022

Expertklasse
PlaatsStartnummerEquipeEtappe 1Etappe 2Etappe 3Etappe 4Strafpunten
14Harry Rupert & Rutger Kwant40210600310
210René van Bussel & Gijs Opheij1005013050330
319Joost den Elzen & Ronald van Weelde15010021030490
41Daan van der Vliet & Jord van der Vliet22010015080550
522Eric R. Beyer & Michael van Beukering16012025050580
616Wiebe de Ruijsscher & Eric de Ruijsscher6015036050620
713Peter Römer & Brigit Römer-Menken34018029050860
87Roeland IJdenberg & Jasper Kouijzer330320350501050
Sportklasse
PlaatsStartnummerEquipeEtappe 1Etappe 2Etappe 3Etappe 4Strafpunten
139Clément Eijffinger & John van Dam7020023060560
227Martine Peterse & Saco de Vries2702901000660
335Frank Moonen & Peter Hoens20010035050700
425Lya Levert & Frank Levert26027014050720
548Ries van der Pouw Kraan & Wesley de Bree29025020050790
637Marie-José Hermans & Jeroen Pepplinkhuizen27026030050880
723Johan Tak & Mark Tak310150400100960
833Jan Willem Klerkx & Peter Klerkx50320500100970
957Egbert de Boer & Emile de Boer2801004702101060
102Gretha van Bruggen & Peter van Bruggen1903404001601090
1111Willem van den Bruinhorst & Theo Andriessen2703403302501190
128Roy Roosen & Jeroen Kon5401404001101190
1317Henk Bont & Jouke Eikelboom3402203503601270
1420Judith de Haas & Willem Kok2404203303001290
155Arie J van Hamburg & Hans vd Heijden3003404602001300
1652JLM de Groot & W de Groot1603506501501310
1745Rolf Klöckner & Roel Förster4002405402501430
1858Mark van Son & Irene Blauwkuip590200740501580
1954Tjeerd Wassenaar & Bram Wassenaar4603006002201580
2043Koen Pierik & Tjeerd Jansen4303806401501600
2150Paul Kuipers & Bas van Helden4102409001001650
2231Wil Legerstee & Jan Legerstee6204404701501680
2353Kees Postma & Peter Vaessen2704708501301720
2414Jules Tops & Gerard Speksnijder5804206201401760
2556Lex Wepster & Steven Wepster4602408405002040
2659Ron van Mechelen & Flok Boer4009006102102120
2755Jeroen Slobbe & Jacqueline Oosterhof9905906202002400
2841Nico van Dord & David van Dord7407307203002490
2929Eric van Duren & Barbara van Duren5607607305902640
3049Gerrit Bergwerff & Rinus van Nieuwkerk50063012203502700
3151Eric Jans & Maud Bax79069015601503190
3247Remco Rengers & Tijs Huisman178054011704203910
Tourklasse
PlaatsStartnummerEquipeEtappe 1Etappe 2Etappe 3Etappe 4Strafpunten
144Dries van der Lof & Juliëtte van der Lof14060010210
226Ben Noteboom & Paul van de Kerkhof1001001000300
318Bas Rijk & Edwin Rosier10015010050400
446Mark Beltgens & Stefan Weeber1701501000420
524Beppie Colsen & Boris Colsen15014050100440
69Tristan Hillebregt & Bob Hillebregt2500100150500
715Renata Bijkerk & Hugo van Wieringen4101906050710
821Michael Scharff & Bert Vermeulen4102707050800
930Petra Bracke & Joris Bracke26042015050880
1040Rolf Dalhuisen & Henk Velthuis39025020050890
116Renske de Reus & Pieter Roscam Abbing2604102601001030
1228Dr Wolfgang Ruhs & Lukas Ruhs4603303502001340
1338Arie van der Ham & Jouke Post6103802801101380
1442Andries van Dort & Frank Koot10003406801602180
1534Erik van der Bruggen & Auke Balk14004303604602650
1636Erik Kellerhuis & Wim Kellerhuis154011206404403740
1732Phil van der Lof & Mariska van der Lof - Waaijenberg1400116057012004330
183Rogier Morang & Aad Laverman----DNS
1912Thé van Gelderen & Pieck van Hoven----DNS
Logo_AutoHisorica_White.png

Servicebureau voor
auto-evenementen

A Haarweg 16
3953 BH Maarsbergen
E info@autohistorica.nl
M +31 6 53 93 47 60
Copyright © 2022 AutoHistorica

Design & Development by AutoHistorica

Search

+880 322448500 Beverly Boulevard Los Angeles